Почвосмесительная установка

Грунтозмішувальна установка GK-MONOLIT-300, це обладнання для будівництва доріг, яке забезпечує приготування безперервним способом високоякісних цементно-грунтових, бітумогрунтових і цементо-щебеневих сумішей. 

Особливості встановлення:

  • Висока якість змішування, точність дозування
  • Ефективне змішування кількох компонентів.
  • Простота в установці та експлуатації.
  • Управління установкою здійснюється оператором із автоматитзованого пульта управління, розміщеного в окремій комфортній кабіні.

Для зберігання та точного дозування інертних призначений дозуючий комплекс. Інертні завантажуються та зберігаються у бункерах.

Під бункерами встановлений стрічковий конвеєр постійного циклу - дозація точного дозування компонентів відбувається за рахунок автоматизованого регулювання швидкості його обертання. 

Ґрунтозмішувальна установка обладнана спеціальним стрічковим конвеєром для завантаження інертних матеріалів у двовальний змішувач безперервної дії

  • Відбувається змішування всіх компонентів і готова суміш по стрічковому транспортеру подається в накопичувальний бункер, який призначений для прийому, короткочасного зберігання і вивантаження в автотранспорт готової суміші.
  • Цемент або інші сухі в'яжучі мінеральні матеріали подаються в змішувач за допомогою шнека з силосу цементу. Вода або рідкі в'яжучі матеріали подаються із цистерни.
  • Програмний цикл триває 50 секунд. Продуктивність установки 260-300м3/год.

Чому варто обрати грунтозмішувальну установку від МЗБУ?

Тому що Ми - досвідченний Національний виробник будівельного устаткуванн з багаторічною історією.

✓ Максмальна продуктивність в поєднані з мобільністю

✓ Ґрунтозмішувальні установки виготовляють суміш із цементу, ґрунту або гравію, що служить основою для будівництва дорожнього покриття.

✓ Обладнання виготовляється по блочно-модульній технології і при необхідності оперативно може бути  переміщено з об'єкта на об'єкт.

✓ Великий об’єм продукції, що виготовляється в режимі 24/7

✓ Дана лінія має виробничу потужність 260-300м3/год. Лінійка продукції від 120 - 400 м3/год.

✓ Одночасне змішування кількох компонентів. Система завантаження інертних матеріалів є зручною та багатоваріантною, що дає можливість використання кількох видів компонентів

✓ Сучасна система автоматизації процесів зважування та змішування. Безперервна система зважування забезпечує максимально пропорційне дозування матеріалів в поєднання з ефективною продуктивності ліній.

✓ Постійний моніторинг роботи кожної з наших установок. Дозволяє отримувати звіти щодо роботи установки

✓ Швидкі термін виробництва і монтажу  Завдяки сучасним виробничим потужностям і багаторічного досвіду ми забезпечуємо швидкі терміни виконання замовлень.

ЗАПОЛНИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА ФОРМУ
Консультация бесплатная и ни к чему вас не обязывает
x
ЧТОБЫ ПОЛУЧИТЬ БИЗНЕС-ПЛАН — ЗАПОЛНИТЕ ФОРМУ
Бизнес план вышлем на Viber или Telegram.
Это бесплатно и ни к чему вас не обязывает.
x
ЗАПОЛНИТЕ, ПОЖАЛУЙСТА ФОРМУ
Консультация бесплатная и ни к чему вас не обязывает
x
Получить коммерческое предложение
Это бесплатно и ни к чему вас не обязывает
x